AFFILIATE PARTNER

Máte webstránku, FB alebo IG s veľkou návštevnosťou?

Pridajte sa k našim afilliate partnerom a zarábajte jednoducho privedením zákazníka na naše stránky.
Za každého zákazníka, ktorý u nás nakúpi, získate províziu z prodaja.

Zistiť viac

Affiliate partneri

Affiliate program je partnerský provízny systém pre prevádzkovateľov web stránok, FB alebo IG stránok. Zapojte sa do nášho Affiliate programu, umiestnite na svojich stránkach našu reklamu, prostredníctvom ktorej prídu zákazníci do nášho obchodu a získavajte z ich nákupov zaujímavé provízie.

E-SHOP

Ste fotograf, grafik, svadobná agentúra, alebo iná organizácia, ktorá chce rozšíriť svoje podnikanie a poskytnúť  svojim zákazníkom ďalšie služby?

Nemusíte sa starať o žiadnu implementáciu. Poskytneme vám kompletné e-shopové riešenie pod vašim LOGOM/Značkou so všetkými fotoproduktami. Máte tak prehľad o všetkých objednávkach a výške vašej provízie.

Jednoduché riešenie vhodné pre  kreatívcov, ktorí hľadajú bezproblémové riešenie pre tlač svojich personalizovaných produktov (rodinné fotoknihy, rodinné kalendáre apod.).

Partnerský e-shop

Rozšírenie vášho podnikania o fotoprodukty. Vhodné pre fotografov, kameramanov, svadobné agentúry. Samostatné e-shopové riešenie s prehľadom o stave zákaziek a provízií.

RIEŠENIE PRE KORPORÁTNYCH PARTNEROV

Máte zavedený známý brand, predávate online alebo cez  sieť predajní?

Rozšírte svoju ponuku a poskytnite svojím zákazníkom unikátne personalizované fotoprodukty.

Robustné a spoľahlivé riešenie pre veľkých hráčov, ktorý zvládne i veľký objem zákaziek. Samostatné e-shopové riešenie alebo prepojenie s vašim e-shopom cez API.
Všetky fotoprodukty pod vašou značkou.

Fotoprodukty pod vašou značkou.

Webové riešenie a produkty prispôsobené vášmu brandu.